Hakkımızda

Temelleri 1980 yılına dayanan , teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Sena Kablo San. ve Tic. Ltd. Şti. yenilikçi bir hizmet ve kaliteli üretim anlayışını benimseyerek Denizli’de üretimine devam etmektedir.
Sena Kablo, 38 yılı aşkın tecrübesiyle ürün yelpazesini genişleterek başta Orta Doğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere birçok Avrupa ülkesine de ihracat yapmaktadır. Sahip olduğu İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ,14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi belgesi,RoHS uygunluk belgesi ve CPR Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ile tüm yükümlülüklerini yerine getirerek kaliteli ,çevreye duyarlı üretim anlayışını benimsemiştir.
Ayrıca ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve HAR ile belgelendirilmiş olup CE direktiflerine uygunluk sağlamaktadır.
Sena Kablo 'nun kalite kontrol merkezi olarak çalışan laboratuvar, tüm testleri kendi bünyesinde yapabilecek düzenli kalibre edilen test cihazları ile donatılmıştır.

Bütün bu çalışmaların amacı; kalite-servis-fiyat üçgeninde sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sürekli satış sonrası destek sağlamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli ürün ve üstün hizmet sunabilmek için her türlü kaynağı etkin ve verimli kullanarak, AR-GE faaliyetleri ile yeni ürünler geliştirerek ülke ekonomisine fayda sağlamak.

Vizyonumuz

Sahip olduğu değerleri koruyup, istikrar içinde büyüyerek ; küresel alanda rekabet gücüne sahip bir dünya markası olmaktır.